Rejestr techniczny maszyn rolniczych, budowlanych i pojazdów użytkowych · dane ze źródłami

Renault C1+E TREKKER

Lata produkcji: 2024 · Seria: Samochody ciężarowe 3,5–12 t (klasa N2)

Więcej maszyn rocznika 2024

Nie ta wersja? Dane pochodzą z rejestrów pojazdów, w których obok siebie stoi wiele bardzo podobnych wykonań. Sfotografuj tabliczkę znamionową — odczytamy z niej markę i typ. Otwórz skaner wymagany adres e-mail

Renault C1+E TREKKER należy do serii Samochody ciężarowe 3,5–12 t (klasa N2). Produkcja: 2024. Silnik ma 4 cylindry, przy pojemności skokowej 5 132 cm³. Wymiary: 5 190 mm długości oraz 2 260 mm szerokości. Masa własna wynosi 4 479 kg. Rozstaw osi: 3 070 mm. Prędkość maksymalna: 90 km/h. Dopuszczalna masa całkowita: 7 490 kg. Liczba kół: 6. Seria Samochody ciężarowe 3,5–12 t (klasa N2) obejmuje 142 modele. Masa własna w tej serii mieści się w zakresie od 1 890 do 9 200 kg; model C1+E TREKKER z 4 479 kg plasuje się w dolnej części zakresu. Bezpośrednio sąsiadują: poniżej S 140-7.5T-JN1A12/325 z 4 400 kg, powyżej RENAULD D z 4 500 kg. Dopuszczalna masa całkowita w tej serii mieści się w zakresie od 3 510 do 12 000 kg; tutaj model C1+E TREKKER z 7 490 kg plasuje się pośrodku zakresu. Marki Renault dotyczy łącznie 3632 modele w 98 seriach.

Renault Ciężarówki 3,5–12 t (klasa N2) – strona zbiorcza od podwozi furgonów Master i Mascott po ciężarówkę dystrybucyjną Midliner: silniki 68–180 kW, pojemność do 11 000 cm³, masa całkowita do 12 t

Unijna klasa N2 obejmuje samochody ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,5 do 12 t; ta strona to zbiorcza strona z danych rejestracyjnych (Holandia, Finlandia), łącząca wszystkie serie Renault zakwalifikowane do tej klasy. Dolną granicę stanowią wersje podwozie-kabina furgonu Master oraz pozycjonowanego wyżej Mascotta, które w cięższych konfiguracjach przekraczają granicę 3,5 tony; górną granicę wyznacza Midliner, średniej wielkości ciężarówka dystrybucyjna budowana od lat 80. aż do zastąpienia przez Midluma na przełomie wieków. Renault Trucks, do 2002 roku działające jako Renault Véhicules Industriels i spadkobierca marek Berliet i Saviem, należy od 2001 roku do koncernu Volvo.

Czytaj dalej jeszcze 3 akapity

Rejestr prowadzi 142 wykonania o masie własnej od 1 890 do 9 200 kg i dopuszczalnej masie całkowitej od 3 510 do 12 000 kg. Moce silników wynoszą od 68 do 180 kW, pojemność od 1 500 do 11 000 cm³ przy 4–6 cylindrach; długość mieści się w przedziale 4 860–11 350 mm, szerokość 2 000–2 600 mm.

Rozpiętość pokazuje, jak płynna jest u Renault granica między lekkim transporterem a średnim ciężarowym: Master i Mascott jako furgony i podwozia z kabiną obsługują miejski transport dystrybucyjny, podczas gdy Midliner ze skrzynią, zabudową kontenerową lub wywrotką konkurował w klasycznym regionalnym transporcie towarowym z MAN-em serii L/M, Iveco Eurocargo i Mercedes-Benzem Atego.

Przy zakupie używanego w wersjach wywodzących się z vana liczy się korozja ramy przy haku holowniczym i stan tylnej osi, w Midlinerze sprzęgło, układ hamulcowy i stan zabudowy; przy starszych modelach, oznaczonych w rejestrze jedynie krótkimi kodami, warto porównać numer VIN, bo tabliczki znamionowe często brakują. Części zamienne do Mastera i Mascotta są łatwo dostępne przez sieć Renault, do starszych egzemplarzy Midlinera w mniejszym zakresie.

Źródła: Rejestr SpecCodex, dane modeli: Renault Lkw 3,5–12 t (Klasse N2), Renault Trucks

Dane techniczne

Silnik

Liczba cylindrów4popraw
Pojemność skokowa5 132 cm³popraw

Wymiary i masy

Długość5 190 mmpopraw
Szerokość2 260 mmpopraw
Rozstaw osi3 070 mmpopraw
Masa własna4 479 kgpopraw
Dopuszczalna masa całkowita7 490 kgpopraw

Napęd i podwozie

Liczba kół6popraw
Prędkość maksymalna90 km/hpopraw

Najczęstsze pytania

Ile waży Renault C1+E TREKKER?

Masa własna wynosi 4 479 kg.

Jaka jest dopuszczalna masa całkowita Renault C1+E TREKKER?

7 490 kg.

Jaki silnik ma Renault C1+E TREKKER?

4 cylindrów, 5 132 cm³ pojemności.

Jak szybko jeździ Renault C1+E TREKKER?

Prędkość maksymalna wynosi 90 km/h.

Jakie wymiary ma Renault C1+E TREKKER?

5 190 mm × 2 260 mm.

W jakich latach produkowano Renault C1+E TREKKER?

Lata produkcji: 2024.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem

  • Porównaj motogodziny ze wskazaniem licznika i dokumentacją serwisową — wymieniony licznik to najczęstsza luka.
  • Porównaj tabliczkę znamionową i numer podwozia z dokumentami.
  • Sprawdź masy w dokumentach względem wartości podanych tutaj — osprzęt je zmienia.
  • Zapytaj o dostępność części do tego rocznika — od tego zależą koszty późniejsze.

Ogólna lista dla tego typu maszyn — nie zastępuje oględzin ani rzeczoznawcy.

Szukasz tej maszyny?
Nie sprzedajemy maszyn. Zapytamy dealerów, którzy prowadzą ten model, i wrócimy z ceną oraz terminem.
Zapytaj o ofertę →
Potrzebujesz części do tego modelu?
Zapytamy dostawców i wrócimy z ceną oraz terminem.
Zapytaj o części zamienne →

Ta strona podaje 11 danych o tym modelu. Pochodzą z 1 zapisanych źródła; każdą można tam sprawdzić. Czego nie możemy udokumentować, tego tu nie ma — luki zostawiamy otwarte, zamiast zgadywać.

Dane techniczne tej strony pochodzą z urzędowych rejestrów pojazdów (RDW/Traficom), nie z materiałów producenta.

Brakuje wartości, której szukasz? Zgłoś ją →

Znasz tę maszynę lepiej? Masz zdjęcie, instrukcję albo wiesz, że któraś wartość jest błędna? Dopisz się do rejestru →

Inne modele tej serii

Źródła: RDW – holenderski rejestr pojazdów (pobrano sierpień 2026) · Jak sprawdzamy dane

Samochód ciężarowy w przekroju 3D

Obróć model, zajrzyj do środka i kliknij zespół — każdy opisany.

Porownaj