Rejestr techniczny maszyn rolniczych, budowlanych i pojazdów użytkowych · dane ze źródłami
Start › Dostawcze › Up › Pozostałe modele › VAN-UP

Up VAN-UP

Lata produkcji: 2024 · Seria: Pozostałe modele

Więcej maszyn rocznika 2024

Źródło: truck1.eu

Nie ta wersja? Dane pochodzą z rejestrów pojazdów, w których obok siebie stoi wiele bardzo podobnych wykonań. Sfotografuj tabliczkę znamionową — odczytamy z niej markę i typ. Otwórz skaner wymagany adres e-mail

Up VAN-UP to pojazd producenta Up. Produkcja: 2024. Silnik ma 4 cylindry, przy pojemności skokowej 1 498 cm³. Wymiary: 4 870 mm długości oraz 1 640 mm szerokości. Masa własna wynosi 1 362 kg. Rozstaw osi: 3 070 mm. Prędkość maksymalna: 119 km/h. Dopuszczalna masa całkowita: 2 400 kg. Liczba kół: 4. Masa własna w tej grupie mieści się w zakresie od 74,2 do 23 550 kg; model VAN-UP z 1 362 kg plasuje się na dolnym końcu zakresu. Bezpośrednio sąsiadują: poniżej Skoda Praktik 1,4Tdi z 1 360 kg, powyżej PT CRUISER 2.0 5-SP. VAN z 1 363 kg. Dopuszczalna masa całkowita w tej grupie mieści się w zakresie od 540 do 48 000 kg; tutaj model VAN-UP z 2 400 kg plasuje się na dolnym końcu zakresu.

Van-Up: kompaktowa zabudowa typu furgon klasy N1 z silnikiem wysokoprężowym 1498 cm³, rozstawem osi 3070 mm, prędkością maksymalną 119 km/h i masą całkowitą 2400 kg

Wpis w rejestrze podaje Up jako posiadacza rejestracji; oznaczenie modelu Van-Up opisuje kompaktową zabudowę na cudzym podwoziu, a nie samodzielną markę pojazdu o ustalonym pochodzeniu. Takie przebudowy w małych seriach powstają często z małych samochodów osobowych, przekształconych w prosty pojazd dostawczy.

Czytaj dalej jeszcze 3 akapity

Czterocylindrowy silnik wysokoprężowy ma 1498 cm³, rozstaw osi wynosi 3070 mm przy szerokości 1640 mm - kompaktowe wymiary jak na pojazd tej klasy. Masa własna 1362 kg pozostawia przy dopuszczalnej masie całkowitej 2400 kg dobrze ponad 1000 kg ładowności, a konstrukcyjna prędkość maksymalna wynosi 119 km/h.

Jako furgon klasy N1 Van-Up może być prowadzony z prawem jazdy kategorii B, gdyż dopuszczalna masa całkowita jest znacznie niższa niż 3,5 t. Kompaktowa forma nadwozia nadaje się do dostaw śródmiejskich, gdzie zwrotność i mały wymagany zapas miejsca są ważniejsze niż duża objętość ładunkowa.

Przy zakupie używanej przebudowy z małej serii liczy się oprócz stanu silnika przede wszystkim wykonanie połączenia między pojazdem bazowym i zabudową ładunkową: spawy i połączenia skręcane w tym miejscu trzeba sprawdzić pod kątem pęknięć i korozji. Układ hamulcowy również zasługuje na dokładną kontrolę, bo przebudowy z małych serii nie zawsze mają wzmocnione hamulce na pełną ładowność.

Źródła: SpecCodex-Register: Kennwerte des Modells VAN-UP

Dane techniczne

Silnik

Liczba cylindrów4popraw
Pojemność skokowa1 498 cm³popraw

Wymiary i masy

Długość4 870 mmpopraw
Szerokość1 640 mmpopraw
Rozstaw osi3 070 mmpopraw
Masa własna1 362 kgpopraw
Dopuszczalna masa całkowita2 400 kgpopraw

Napęd i podwozie

Liczba kół4popraw
Prędkość maksymalna119 km/hpopraw

Najczęstsze pytania

Ile waży Up VAN-UP?

Masa własna wynosi 1 362 kg.

Jaka jest dopuszczalna masa całkowita Up VAN-UP?

2 400 kg.

Jaki silnik ma Up VAN-UP?

4 cylindrów, 1 498 cm³ pojemności.

Jak szybko jeździ Up VAN-UP?

Prędkość maksymalna wynosi 119 km/h.

Jakie wymiary ma Up VAN-UP?

4 870 mm × 1 640 mm.

W jakich latach produkowano Up VAN-UP?

Lata produkcji: 2024.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem

  • Porównaj motogodziny ze wskazaniem licznika i dokumentacją serwisową — wymieniony licznik to najczęstsza luka.
  • Porównaj tabliczkę znamionową i numer podwozia z dokumentami.
  • Sprawdź masy w dokumentach względem wartości podanych tutaj — osprzęt je zmienia.
  • Zapytaj o dostępność części do tego rocznika — od tego zależą koszty późniejsze.

Ogólna lista dla tego typu maszyn — nie zastępuje oględzin ani rzeczoznawcy.

Szukasz tej maszyny?
Nie sprzedajemy maszyn. Zapytamy dealerów, którzy prowadzą ten model, i wrócimy z ceną oraz terminem.
Zapytaj o ofertę →
Potrzebujesz części do tego modelu?
Zapytamy dostawców i wrócimy z ceną oraz terminem.
Zapytaj o części zamienne →

Ta strona podaje 12 danych o tym modelu. Pochodzą z 2 zapisanych źródeł; każdą można tam sprawdzić. Czego nie możemy udokumentować, tego tu nie ma — luki zostawiamy otwarte, zamiast zgadywać.

Dane techniczne tej strony pochodzą z urzędowych rejestrów pojazdów (RDW/Traficom), nie z materiałów producenta.

Brakuje wartości, której szukasz? Zgłoś ją →

Znasz tę maszynę lepiej? Masz zdjęcie, instrukcję albo wiesz, że któraś wartość jest błędna? Dopisz się do rejestru →

Źródła: RDW – holenderski rejestr pojazdów (pobrano sierpień 2026) · Jak sprawdzamy dane

Samochód dostawczy w przekroju 3D

Obróć model, zajrzyj do środka i kliknij zespół — każdy opisany.

Porownaj