Mastexplorer H70DA
Seria: Pozostałe modele
Nie ta wersja? Dane pochodzą z rejestrów pojazdów, w których obok siebie stoi wiele bardzo podobnych wykonań. Sfotografuj tabliczkę znamionową — odczytamy z niej markę i typ. Otwórz skaner wymagany adres e-mail
Mastexplorer H70DA to wózek widłowy marki Mastexplorer. Producent podaje moc 74,6 kW.
Masa robocza wynosi 7 915 kg. Udźwig wynosi 7 000 kg.
W obrębie serii moc znamionowa sięga od 26,8 do 74,6 kW; z 74,6 kW model H70DA plasuje się na czele. Poniżej plasuje się H40DA z 47 kW.
Dane techniczne
Silnik
| Producent silnika | 2 351popraw |
|---|---|
| Model silnika | 1104C.44Tpopraw |
| Moc | 74,6 kWpopraw |
Wymiary i masy
| Szerokość | 1 960 mmpopraw |
|---|---|
| Prześwit | 365,3 mmpopraw |
| Masa własna | 7 915 kgpopraw |
Napęd i podwozie
| Promień skrętu | 3 750 mmpopraw |
|---|
Parametry robocze
| Udźwig | 7 000 kgpopraw |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 4 000 mmpopraw |
Pozostałe dane
| Koła przednie | 2popraw |
|---|---|
| Koła tylne | 2popraw |
| Kraftstoffart | Dieselpopraw |
| Mast stufen | 2popraw |
| Środek ciężkości ładunku | 500,1 mmpopraw |
Więcej maszyn z tym silnikiem (Perkins 1104C-44T, 83)
Pozycja w rejestrze
Stosunek mocy do masy: 9,4 kW/t (75 kW / 7,9 t)
W grupie Wózki widłowe silniejszy niż 96% w rejestrze — spośród 316 modeli z podaną mocą.
Obliczone na podstawie podanych powyżej wartości — to nie jest ocena.
Najczęstsze pytania
Jaką moc ma Mastexplorer H70DA?
Mastexplorer H70DA ma moc 74,6 kW.
Ile waży Mastexplorer H70DA?
Masa własna wynosi 7 915 kg.
Ile udźwignie Mastexplorer H70DA?
Udźwig wynosi 7 000 kg przy środku ciężkości ładunku 500 mm, wysokość podnoszenia 4 000 mm.
Na co zwrócić uwagę przed zakupem
- Porównaj motogodziny ze wskazaniem licznika i dokumentacją serwisową — wymieniony licznik to najczęstsza luka.
- Porównaj tabliczkę znamionową i numer podwozia z dokumentami.
- Sprawdź masy w dokumentach względem wartości podanych tutaj — osprzęt je zmienia.
- Obciąż hydraulikę i sprawdź, czy nie opada.
- Zapytaj o dostępność części do tego rocznika — od tego zależą koszty późniejsze.
Ogólna lista dla tego typu maszyn — nie zastępuje oględzin ani rzeczoznawcy.
Nie sprzedajemy maszyn. Zapytamy dealerów, którzy prowadzą ten model, i wrócimy z ceną oraz terminem.
Zapytaj o ofertę →
Zapytamy dostawców i wrócimy z ceną oraz terminem.
Zapytaj o części zamienne →
Ta strona podaje 14 danych o tym modelu. Pochodzą z 1 zapisanych źródła; każdą można tam sprawdzić. Czego nie możemy udokumentować, tego tu nie ma — luki zostawiamy otwarte, zamiast zgadywać.
Brakuje wartości, której szukasz? Zgłoś ją →
Znasz tę maszynę lepiej? Masz zdjęcie, instrukcję albo wiesz, że któraś wartość jest błędna? Dopisz się do rejestru →
Inne modele tej serii
Źródła: [1]
Wózek widłowy w przekroju 3D
Obróć model, zajrzyj do środka i kliknij zespół — każdy opisany.