Rejestr techniczny maszyn rolniczych, budowlanych i pojazdów użytkowych · dane ze źródłami

Loncin Xwolf700

Lata produkcji: 2023-2026 · Seria: Pozostałe modele

Więcej maszyn rocznika 2023

Zdjęcie pokazuje XWOLF1000 z tej samej serii. Źródło: loncin.ma

Nie ta wersja? Dane pochodzą z rejestrów pojazdów, w których obok siebie stoi wiele bardzo podobnych wykonań. Sfotografuj tabliczkę znamionową — odczytamy z niej markę i typ. Otwórz skaner wymagany adres e-mail

Model Xwolf700 pochodzi od producenta Loncin. Produkcja: 2023-2026. Silnik osiąga moc 32 kW, ma 1 cylinder, przy pojemności skokowej 686 cm³. Wymiary: 2 040 mm długości oraz 1 190 mm szerokości. Masa własna wynosi 467 kg. Dopuszczalna masa całkowita: 622 kg. Moc znamionowa w ofercie marki Loncin mieści się w zakresie od 15 do 72 kW; model Xwolf700 z 32 kW plasuje się w dolnej części zakresu. Bezpośrednio sąsiadują: poniżej GA300 z 15 kW, powyżej XWOLF1000 z 72 kW. Masa własna w ofercie marki Loncin mieści się w zakresie od 356 do 680 kg; tutaj model Xwolf700 z 467 kg plasuje się w dolnej części zakresu. Marki Loncin dotyczy łącznie 7 modeli.

Loncin – pozostałe modele: strona zbiorcza quadów i pojazdów UTV spoza nazwanych serii, od GA300 i COPPER 3.0 przez LX700UTV po serię Xwolf, od 15 do 72 kW, pojemność 271–976 cm³

Ta strona zbiera pojazdy Loncin, których rejestr nie mógł przypisać do nazwanej serii – quady i pojazdy typu UTV od małego GA300 po serię Xwolf. Loncin to chiński producent z Chongqing, który wyrósł na silnikach i motocyklach, a następnie rozszerzył ofertę o quady i UTV. Dopisek UTV w nazwie LX700UTV oznacza pojazd użytkowy typu side-by-side z ławką zamiast siodła, liczba 700 przybliżoną klasę pojemności; modele Xwolf różnią się pojemnością i wyposażeniem, co widać w dopiskach takich jak 550L i 1000.

Czytaj dalej jeszcze 3 akapity

Rejestr prowadzi tu 7 wykonań o mocy od 15 do 72 kW z jedno- i dwucylindrowców o pojemności od 271 do 976 cm³, masie własnej od 356 do 680 kg, dopuszczalnej masie całkowitej od 431 do 935 kg, długości od 1 991 do 2 957 mm i szerokości od 1 095 do 1 532 mm.

Chińscy producenci jak Loncin ugruntowali w ostatnich latach pozycję w segmencie wejściowym quadów i UTV obok uznanych marek jak Honda, Can-Am i Polaris, zaopatrując przede wszystkim rynek rekreacyjny i rolniczy w Europie i Ameryce Północnej, gdzie o klientów konkurują głównie niższą ceną przy porównywalnym wyposażeniu.

W używanych quadach i UTV tej klasy liczy się stan silnika i sprzęgła, wałów napędowych i mechanizmu różnicowego, hamulców i ogumienia, a przy modelach ze skrzynią automatyczną stan waryzatora; zaopatrzenie w części dla marek chińskich idzie zwykle przez wyspecjalizowanych importerów.

Źródła: Rejestr SpecCodex, dane modeli: Loncin (weitere Modelle), Loncin (producent)

Dane techniczne

Silnik

Moc32 kWpopraw
Liczba cylindrów1popraw
Pojemność skokowa686 cm³popraw

Wymiary i masy

Długość2 040 mmpopraw
Szerokość1 190 mmpopraw
Masa własna467 kgpopraw
Dopuszczalna masa całkowita622 kgpopraw

Pozycja w rejestrze

Stosunek mocy do masy: 68,5 kW/t (32 kW / 0,5 t)

Klasa mocy: Uniwersalny (40–100 KM)

W grupie Ciągniki rolnicze silniejszy niż 28% w rejestrze — spośród 15 663 modeli z podaną mocą.

Obliczone na podstawie podanych powyżej wartości — to nie jest ocena.

Najczęstsze pytania

Jaką moc ma Loncin Xwolf700?

Loncin Xwolf700 ma moc 32 kW.

Ile waży Loncin Xwolf700?

Masa własna wynosi 467 kg.

Jaka jest dopuszczalna masa całkowita Loncin Xwolf700?

622 kg.

Jaki silnik ma Loncin Xwolf700?

1 cylindrów, 686 cm³ pojemności.

Jakie wymiary ma Loncin Xwolf700?

2 040 mm × 1 190 mm.

W jakich latach produkowano Loncin Xwolf700?

Lata produkcji: 2023-2026.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem

  • Porównaj motogodziny ze wskazaniem licznika i dokumentacją serwisową — wymieniony licznik to najczęstsza luka.
  • Porównaj tabliczkę znamionową i numer podwozia z dokumentami.
  • Sprawdź masy w dokumentach względem wartości podanych tutaj — osprzęt je zmienia.
  • Obciąż hydraulikę i sprawdź, czy nie opada.
  • Zapytaj o dostępność części do tego rocznika — od tego zależą koszty późniejsze.

Ogólna lista dla tego typu maszyn — nie zastępuje oględzin ani rzeczoznawcy.

Szukasz tej maszyny?
Nie sprzedajemy maszyn. Zapytamy dealerów, którzy prowadzą ten model, i wrócimy z ceną oraz terminem.
Zapytaj o ofertę →
Potrzebujesz części do tego modelu?
Zapytamy dostawców i wrócimy z ceną oraz terminem.
Zapytaj o części zamienne →

Ta strona podaje 9 danych o tym modelu. Pochodzą z 1 zapisanych źródła; każdą można tam sprawdzić. Czego nie możemy udokumentować, tego tu nie ma — luki zostawiamy otwarte, zamiast zgadywać.

Dane techniczne tej strony pochodzą z urzędowych rejestrów pojazdów (RDW/Traficom), nie z materiałów producenta.

Brakuje wartości, której szukasz? Zgłoś ją →

Znasz tę maszynę lepiej? Masz zdjęcie, instrukcję albo wiesz, że któraś wartość jest błędna? Dopisz się do rejestru →

Inne modele tej serii

Źródła: Traficom – fiński rejestr pojazdów (pobrano sierpień 2026) · Jak sprawdzamy dane

Ciągnik w przekroju 3D

Obróć model, zajrzyj do środka i kliknij zespół — każdy opisany.

Porownaj